Взяти кредит під заставу авто з правом водіння

кредит під заставу с правом керування

Навіть забезпечені люди інколи можуть відчувати певні фінансові труднощі. Без сумніву, всім знайома ситуація, коли гроші потрібні терміново, а збирати чисельні довідки або документи зовсім немає часу. Найбільш ефективний варіант вирішення проблем с грошима – це кредит під заставу авто з правом керування. Іншими словами, Ви зберігаєте можливість користуватися закладеною в автоломбарді машиною.

Взяти гроші в кредит, залишивши під заставу автотранспортний засіб – прекрасний спосіб швидко отримати у розпорядження досить велику грошову суму. Цей вид кредитування має велику кількість переваг. Не дивно, що його популярність останнім часом стрімко зростає.

Організації, що надають послуги кредитування під заставу авто в Києві

Видають подібні грошові позики спеціальні кредитно-фінансові компанії, більш відомі як автоломбарди. Заставним майном в даному випадку є виключно автотранспортні засоби. Як вже зазначалось, взяти кошти в кредит, заклавши свій автомобіль, бажає все більше автолюбителів. Оформлення такої позики вимагає всього півтори-дві години Вашого часу, при цьому відсутня обтяжлива паперова тяганина (потрібен тільки паспорт, документи на машину, а також ідентифікаційний код позичальника).

На сучасному фінансово-кредитному ринку свою діяльність здійснює величезна кількість автоломбардів, які пропонують всім бажаючим оформити кредит під заставу авто в Києві. Серед них є як солідні фірми, так і зовсім молоді компанії. При цьому лише невелика частина цих організацій дозволяє клієнтам користуватися закладеним автотранспортом.

Переваги кредита, виданого під заставу авто з правом керування?

Компанія Кредіком, здійснюючи кредитування фізичних (юридичних) осіб, завжди пропонує клієнтам вигідні, надійні і прозорі умови отримання позики. Зазначене в договорі право керування дозволяє позичальникові не тільки отримати потрібну суму готівки, але й продовжувати їздити на своєму авто.

Кредит під заставу автомобіля з правом користуватися закладеним транспортним засобом – це лише одна з багатьох переваг, які пропонує клієнтам автоломбард Кредіком. Так, ми вимагаємо від позичальника тільки найнеобхіднішу документацію, гарантуємо швидке оформлення кредиту, намагаємось використовувати мінімальні кредитні ставки тощо. Тому, якщо у Вашому житті виникла непередбачена проблема, для вирішення якої потрібна велика грошова сума, не розмірковуйте довго – одразу звертайтесь за допомогою до компанії Кредіком!