Терміновий продаж авто у Києві з одночасним отриманням авансу

продаж авто в автоломбарді з виплатою аванса

Коли терміново потрібно вирішити фінансові проблеми, продаж автомобіля стає чи не єдиним варіантом. Особливо якщо мова йде про чималу суму, яка може знадобитися на лікування, бізнес, придбання нової автівки і таке інше. Однак вигідно продати б/у автомобіль не так просто.

Перекупники, зазвичай, сильно занижують вартість авто. Навіть якщо у вас елітна автівка у чудовому стані – вам назвуть ціну, яка на 20% нижче реальної. Звичайно, коли конче потрібні гроші, особливо не замислюєшся про те, наскільки вигідна угода. Але, на щастя, є і більш приємний варіант вирішення проблеми – продаж авто з авансом.

Чому вигідно терміново продати авто з авансом?

Суть продажу автівки з авансом полягає у тому, що ви одразу на руки отримаєте до 80% від вартості авто, а вже після цього вона буде продана за ринковою ціною. Для цього слід звернутися в автоломбард, де пропонують подібний формат співробітництва. Така схема дозволить вам отримати чималу суму готівкою вже в день звернення, а після продажу – решту грошей.

До того ж ви самі встановите ціну, за якою буде продаватися транспортний засіб. Якщо довго не буде попиту – ви самі можете знизити вартість, що пропонували покупцю. Увесь клопіт з продажу автівки бере на себе автоломбард, у тому числі виснажливу тяганину з документами. Вам необхідно буде лише оплатити якийсь відсоток за послуги компанії, зазвичай він складає 5% від вартості автомобіля.

Процедура продажу авто з авансом

Процедура продажу автівки з авансом достатньо проста:

  • Огляд автомобіля експертом для оцінки його вартості;
  • Встановлення ціни клієнтом для подальшого продажу авто;
  • Укладення договору між клієнтом і автоломбардом;
  • Отримання клієнтом авансу готівкою.

Пакет документів для продажу автомобіля з авансом

Щоб терміново продати авто з отриманням авансу, вам необхідно надати мінімум документів:

  1. Паспорт;
  2. Довідку про присвоєння ідентифікаційного номера;
  3. Техпаспорт автомобіля.
  4. Якщо ви перебуваєте у шлюбі, додатково треба надати документ, що підтверждує згоду чоловіка чи дружини на продаж автівки.

Продаж автомобіля з авансом – це оптимальне рішення для тих, кому терміново потрібні гроші. Віддавши автівку в ломбард, ви все ще лишаєтесь власником транспорту, тому в будь-який момент можете його повернути. Але пам’ятайте, що у такому випадку вам доведеться не лише повернути отриману готівку, а й виплатити штраф за розірвання угоди.