Отримати готівку під заставу автомобіля в Києві

готівка під заставу автомобіля

Коли терміново потрібен кредит, звертатися в банк не завжди найкраще рішення. Часто буває, що гроші потрібні терміново, на збір документів і банківську перевірку часу немає, як відомо, банк скрупульозно ставиться до кандидата на отримання кредиту і може затягнути процес.

На сьогоднішній день оптимальним варіантом буде звернутися в автоломбард. У автоломбарді можна отримати готівку під заставу автомобіля протягом 1 – 2 годин при цьому не потрібно пред’являти різного роду довідки та документи.

Кредит готівкою під заставу авто в Києві

Автоломбард – це швидкий і зручний спосіб взяти кредит готівкою під заставу автомобіля в Києві. Його протилежність – це банк, тут ви зіткнетеся з великою кількістю формальностей і інструкцій, а час на розгляд заявки займає багато часу. Велика ймовірність, що кредит взагалі не буде виданий, через завищені вимог.

Особливості кредитування через автоломбард мають на увазі отримання готівки протягом найкоротші терміни. Якщо брати за приклад автоломбард Кредіком, то тут можна отримати кредит готівкою під заставу авто за годину.

Як взяти кредит готівкою під заставу автомобіля в Києві?

  1. Щоб отримати кредит готівкою під заставу авто потрібно мати паспорт та ідентифікаційний код для підтвердження своєї особи, а також документ, що підтверджує, що саме ви є власником автомобіля, який буде знаходиться в заставі на весь період кредитування.
  2. Далі потрібно пройти процедуру оцінки вартості заставного автомобіля. Оцінка автомобіля проводиться працівником автоломбарду прямо на стоянці компанії. Процедура абсолютно безкоштовна і займає 10 -15 хвилин.
  3. Взяти кредит може будь-який громадянин України, який досяг повноліття, який відповідає зазначеним вище критеріям. Термін кредитування може бути різним, в кожному окремому випадку цей пункт обговорюється індивідуально, можна взяти в борг на 1 місяць, а можна на рік або ще довше.

Деякі автоломбарди лояльно відносяться до фінансової складової кредитного договору і дозволяють погашати кредит раніше обумовленого терміну. Якщо виникає ситуація, коли погасити кредит вчасно не виходить, деякі автоломбарди пропонують послугу пролонгації – продовження терміну кредитування за невелику суму.

Чому Кредіком один з кращих автоломбардів в Києві

У компанії Кредіком можна вибрати відповідну вам програму кредитування: в першому випадку, клієнт ставить свій автомобіль на автостоянку компанії і отримує необхідну йому суму грошей. У другому випадку – клієнт може оформити кредит з правом залишити автомобіль у себе і продовжити їм користуватися. Правда, при цьому кредит оформляється на менш вигідних для нього умовах. Відсоткова ставка трохи більше, а сума, яку можна отримати менше.

Для оформлення кредиту не потрібно багато довідок і документів, досить паспорта, коду ІІ і техпаспорта.

Для оформлення кредиту в атоломбарде абсолютно не має значення кредитна історія. Вона може бути поганий, але кредит ви все одно отримаєте. Для автоломбарду цей факт не є принциповим.

Автоломбард Кредіком займається не тільки кредитуванням, якщо ви хочете терміново продати свій автомобіль, можна звернеться до менеджера компанії з пропозицією терміново викупити авто. Вам буде запропоновано два варіанти викупу:

  • Автовикуп класичний. Ви можете терміново продати автомобіль автоломбарду і отримати до 90% його оцінної вартості.
  • Продаж авто з отриманням авансового платежу. Суть даної пропозиції полягає в можливості запропонувати автоломбарду продати ваш автомобіль за його ринковою вартістю. Продажем займеться автоломбард, а ви отримаєте до 80% його вартості відразу, у вигляді авансового платежу.