Купити авто в автоломбарді. Як безпечно купити авто в ломбарді автомобілів

Крім швидких позик під заставу автомобіля, наш автоломбард також надає можливість придбати за невелику вартість хорошу машину. Незважаючи на вигідні умови кредитування, деякі клієнти, які заклали свої авто, не можуть їх викупити. Тому періодично виникає необхідність в реалізації невикуплених позичальниками машин. Чим же відрізняється придбання авто в автоломбарді, від покупки машини “з рук”?

Чи безпечна операція купівлі авто в автоломбарді?

Для початку, покупець повинен зрозуміти, що купуючи машину у приватних осіб, він ризикує потрапити на шахраїв. З іншого боку, ще перед оформленням кредиту, фахівці автоломбарду завжди проводять ретельну перевірку і оцінку машини, завдяки чому володіють точною інформацією про авто і знають його реальний стан. Як правило, ми намагається не доводити справу до продажу машини, оскільки основне джерело доходу нашої компанії – це відсотки від виданих кредитів. Цілком природно, що ми зацікавлені, щоб прийнятий в заставу автомобіль був ліквідним – це дозволить його легко і оперативно продати (якщо виникне така необхідність). На реалізацію виставляються тільки автомобілі, що пройшли повну юридичну і технічну перевірку. Купуючи машину в автоломбарді, Ви гарантовано робите чисту угоду.

Продаж авто в автоломбарді – скільки часу вимагає ця процедура?

Наша компанія надає послугу Автовикуп, за допомогою якої клієнт може в найкоротші терміни отримати близько 90% ринкової вартості свого автомобіля. Ви отримаєте гроші за все через три години, після оформлення заявки.

Продаж авто в автоломбарді здійснюється в кілька етапів:

  • Для початку необхідно зв’язатися по телефону з нашим менеджером.
  • Потім потрібно приготувати машину для її оцінки експертами компанії КРЕДІКОМ.
  • Після оцінки авто, підписується договір, згідно з яким буде проводитися викуп автомобіля.
  • Далі потрібно зняти транспортний засіб з обліку ДАІ.
  • Після цього залишиться лише отримати свої гроші.

Наскільки вигідна угода купівлі авто в автоломбарді?

Ми видаємо кредити під заставу автомобіля в межах 70-95% від його вартості. Природно, що будь-якому автоломбарду вигідно максимально швидко повернути ці гроші. Тому на продаж часто виставляються хороші машини за невисокою ціною – і це, напевно, головна причина купити авто в ломбарді. Вибір транспортних засобів у нас, звичайно, менше ніж в автосалоні, але низькі ціни легко перекривають цей недолік. Така угода має також інші переваги. Процедура покупки повністю відповідає всім передбаченим Законом юридичним вимогам (на відміну від покупки машини “з рук”). Купивши автомобіль у приватних продавців, Ви не зможете залучити їх до відповідальності, в разі виявлення в машині будь-яких технічних недоліків або несправностей. Автоломбард КРЕДІКОМ має хорошу репутацію, тому ми зацікавлені в якісному обслуговуванні кожного клієнта. Наші фахівці завжди здійснюють ретельну перевірку автомобілів, оцінюють стан усіх вузлів і агрегатів. Купити авто в автоломбарді – це відмінна можливість придбати якісне транспортний засіб за доступну вартість. Також співробітники компанії КРЕДІКОМ самостійно готують всі необхідні для продажу документи, і проводять передбачені законом юридичні процедури. Завдяки цьому автоломбард, купити авто можна в найкоротші терміни.

Чи можливі претензії з боку колишнього власника?

Всі виставлені в автоломбарді машини перебувають на продажу з відома і згоди їх власників, які підписали необхідні документи. Тому ситуації, коли власник авто не знає про реалізацію свого транспортного засобу, бути не може. Відповідно, виключені будь-які претензії до людини, який купив машину в ломбарді автомобілів. Ми гарантуємо юридичну чистоту кожної проведеної операції. Компанія КРЕДІКОМ виступає, по суті, посередником між покупцем (який зацікавлений в машині) і продавцем (який зацікавлений виплатити кредит). В цьому випадку всі сторони дотримуються правил і діють відповідно до норм закону. Як бачите, купити авто в автоломбарді – це відмінний спосіб обзавестися надійним і недорогим транспортним засобом.