Гроші в борг під заставу автомобіля в Києві

кредит під заставу автомобіля

Кредит у банку – це не завжди вигідний і оптимальний варіант. Часто трапляється так, що гроші потрібні «тут і зараз» Коли людина потрапляє в таку ситуацію, кращий варіант отримати екстрене фінансування – звернутися в автоломбард. На сьогоднішній день в Києві таких організацій багато, але дійсно хороших всього кілька. Одним з надійних автоломбардів, є автоломбард Кредіком.

Кредит під заставу автомобіля

Автоломбард – це швидкий і дієвий спосіб швидко отримати велику суму в борг. Якщо шукати можливості кредитування через банк, ви стикнетеся з великою кількістю формальностей і тривалим терміном очікування, який перетворює процес оформлення кредиту в тяжку процедуру. Великі шанси, що кредит взагалі не буде виданий, банки часто відмовляють через високі вимоги. Кредит під заставу авто, найчастіше, видається готівкою і дуже швидко. Кредитування на прикладі компанії Кредіком дозволяє отримати кредит протягом 1 години.

Як взяти кредит під заставу автомобіля в Києві?

Процедура отримання кредиту готівкою під заставу авто проста: потрібно пред’явити паспорт та ідентифікаційний код для підтвердження своєї особи, а також документ, що підтверджує, що саме ви є власником автомобіля, який буде знаходиться в заставі на весь період кредитування.

Потім необхідно пред’явити працівнику компанії заставний автомобіль для проходження оцінки його вартості. Як правило, з моменту подачі заявки і до отримання грошей проходить не більше 1 години.

Отримати такий кредит може будь-який повнолітній громадянин України, який відповідає перерахованим вище критеріям. Термін кредитування може бути різним, в кожному окремому випадку цей пункт обговорюється індивідуально, можна взяти в борг на 1 місяць, а можна на рік або ще довше.

Деякі автоломбарди лояльно відносяться до фінансової складової кредитного договору і дозволяють повертати кредит раніше обумовленого терміну. Якщо виникає ситуація, коли повернути кредит вчасно не виходить, деякі автоломбарди пропонують послугу пролонгації – продовження терміну кредитування за невелику суму.

Переваги кредиту під заставу машини від автоломбарду Кредіком

  • Компанія Кредіком пропонує два варіанти кредитування під заставу автомобіля: в першому випадку, клієнт ставить свій автомобіль на автостоянку компанії і отримує необхідну йому суму грошей. У другому випадку – клієнт може оформити кредит з правом залишити автомобіль у себе і продовжити їм користуватися. Правда, при цьому кредит оформляється на менш вигідних для нього умовах. Відсоткова ставка трохи більше, а сума, яку можна отримати менше.
  • Для оформлення кредиту не потрібно багато довідок і документів, вистачить паспорта, коду ІПН та техпаспорта.
  • Взяти кредит можна навіть в тому випадку, якщо ваша кредитна історія заплямована і у вас є досі незакриті кредити. Для автоломбарду цей факт не є принциповим.
  • Кредіком – це чесний партнер, компанія має офіційну ліцензію, що дозволяє вести фінансову діяльність на території України. Відкрита та прозора схема кредитування повністю захищає наших клієнтів від фінансових втрат.

Автоломбард Кредіком займається не тільки кредитуванням, якщо ви хочете терміново продати свій автомобіль, можна звернутися до менеджера компанії з пропозицією терміново викупити авто. Вам буде запропоновано два варіанти викупу:

  1. Автовикуп класичний. Ви можете терміново продати автомобіль автоломбарду і отримати до 90% його оціночної вартості.
  2. Продаж авто з отриманням авансового платежу. Суть даної пропозиції полягає в можливості запропонувати автоломбарду продати ваш автомобіль за ринковою вартістю. Продажем займеться автоломбард, а ви отримаєте до 80% його вартості відразу, у вигляді авансового платежу.