Кредит готівкою в Києві за добу, правда чи міф

кредит готівкою

Ті, хто не раз стикалися з фінансовими проблемами знають, що взяти гроші в борг в кредитній компанії у Києві – непроста справа. Потрібно мати хорошу кредитну історію, відповідати численним вимогам і надати чимало документів і довідок. І навіть в цьому випадку немає гарантії, що ви отримаєте гроші в кредит, та ще й готівкою. А якщо говорити про час, який потрібен для розгляду вашої заявки та оформлення договору, стає зрозуміло, що банк і кредитна компанія – це не вихід, коли гроші потрібні терміново.

Кредит готівкою в Києві

Гроші в кредит готівкою в Києві можна отримати різними способами, але якщо вони потрібні терміново, то ваш єдиний варіант – звернутися в ломбард, де можна отримати гроші в борг готівкою, практично миттєво. На перший погляд, можна не погодиться з цим твердженням, адже ніхто не дасть гроші незнайомому, або неперевіреній людині. На перевірку платоспроможності позичальника в Києві йде багато часу і ресурсів, тому, закономірно, що такий спосіб фінансової допомоги досить повільний і трудомісткий. Чим, в такому випадку, ломбарди і автоломбарди приваблюють своїх клієнтів?

В ломбардах основний спосіб кредитування готівкою в Києві здійснюється за рахунок заставного майна позичальника. Дана обставина гарантує ломбарду, що грошові кошти будуть повернені, а якщо ні, то заставне майно клієнта перейде у володіння ломбарду і буде використане для відшкодування завданих збитків. В якості застави ломбарди приймають практично все, що має матеріальну цінність: ювелірні вироби, побутова техніка, нерухомість, автомобіль та ін.

Якщо в кредит готівкою в Києві терміново потрібна велика сума грошей, то оптимальним варіантом буде автоломбард – використовуючи в якості застави ваш автомобіль, можна отримати чималі гроші (до 95% від заставної вартості авто), причому гроші будуть надані в день укладення договору, а в ідеальній ситуації, укладення договору кредитування може зайняти не більше 1 години. До того ж, багато автоломбардів можуть запропонувати різні кредитні програми, наприклад, кредит під заставу авто з можливістю залишити автотранспорт у своєму володінні.

Переваги звернення за фінансовою допомогою в ломбард очевидні: гроші надаються відразу, не потрібно звітувати, на що вони будуть витрачені, можна отримати велику суму готівкою, кредит видається під невеликі відсотки, значно менші, ніж, якби ви взяли ці гроші в банку.