Кредит без довідки про доходи. Взяти кредит готівкою


Кредит без справки о доходах Ми живемо динамічному, стрімкому і непередбачуваному світі. Ніхто не з нас не застрахований від появи різних труднощів, в тому числі і від матеріальних проблем. Людина, якій терміново знадобилися гроші, як правило, звертається до друзів, знайомих або родичів. Але, якщо потрібна велика грошова сума, то, найпростіше взяти кредит в надійній фінансовій установі, наприклад у ПТ “Ломбард” КРЕДІКОМ. Кредитування під заставу автомобільного транспорту, останнім часом набуло великого поширення. При цьому оформлення позики не вимагає офіційного працевлаштування, або наявності регулярного доходу. Сьогодні можна отримати досить великий кредит, виконавши лише кілька простих умов.

Як взяти кредит без довідки про доходи в Києві?

Серед вітчизняних фінансових організацій йде жорстка конкуренція – кожна компанія намагається запропонувати клієнтові найбільш вигідну кредитну політику. При цьому дуже популярною послугою є видача кредитів без довідки про доходи. Банківські установи активно популіризують цей напрямок. Сьогодні цілком реально отримати кредит готівкою без довідки про доходи. Іншими словами, від клієнта ніхто не вимагає офіційно підтверджувати своє працевлаштування. ПО КРЕДІКОМ пропонує всім бажаючим зручний і швидкий варіант отримання грошей для реалізації будь-яких цілей. Відзначимо, що для отримання позики потрібно зовсім небагато часу. Звернувшись до нас, можна отримати необхідну суму грошей вже через годину після оформлення відповідної заявки. Ми постаралися зробити процедуру отримання позики максимально простою. Кредит без довідки про доходи в Києві ідеально підійде людям, яким потрібно в найкоротші терміни без зайвого клопоту знайти велику суму грошей. Щоб оформити позику Вам не потрібен навіть поручитель. В результаті проведеного нашими фахівцями дослідження ми з’ясували, що найбільш надійним, простим і зручним способом отримання грошей є видача кредитних коштів під заставу автомобіля. Погашення кредиту здійснюється рівними частинами, при цьому борг можна віддавати швидше передбаченого договором терміну, без нарахування відповідних штрафів і комісій. Скориставшись онлайн-калькулятором можна легко розрахувати приблизну суму щомісячного платежу. Дізнатися більш детальну інформацію, про те як отримати кредит без довідки про доходи, можна у співробітників компанії КРЕДІКОМ в телефонному режимі.

Кредити без довідки видаються наступним чином

  • Для отримання грошової позики необхідна приблизно одна година часу, за цей час фахівці розглянуть вашу заявку і в позитивному випадку зарахують гроші на ваш рахунок.
  • Щоб отримати кредит готівкою без довідки в Києві необхідно буде надати лише кілька документів: техпаспорт передаваємого в заставу транспортного засобу, паспорт позичальника та його ідентифікаційний код.
  • Сума позики може досягати 95% від ринкової вартості заставленого авто.
  • Щоб взяти кредит без довідки в Києві, в заставу можна залишити будь-який вид автомобільного транспорту.
  • Наші клієнти можуть бути впевнені у збереженні своїх даних, вся надана позичальником інформація залишається анонімною і надійно ізольованою від третіх осіб.
  • Ви отримуєте повний юридичний захист своїх прав.
  • Звернутися із заявкою на оформлення кредиту можна на нашому сайті цілодобово.
Автоломбард КРЕДІКОМ є однією з інноваційних компаній, яка дозволяє клієнту в разі потреби оперативно отримати гроші на свій рахунок без надання безлічі документів і довідок.