Як взяти кредит без стажу роботи в Києві

кредит без стажу

Розглядаючи способи оформлення кредиту без стажу роботи в різних фінансових установах, варто відразу звернути увагу на два різних поняття – без стажу роботи (неофіційне працевлаштування) і без роботи зовсім. Банки по-різному ставляться до цих двох ситуацій і якщо в першому випадку у вас є хоча б мінімальні шанси на вигідну пропозицію, то при відсутності роботи ймовірність зіткнутися з відмовою висока як ніколи.

Розглянемо, як і де взяти кредит на велику суму в Києві, якщо стажу роботи у вас немає, які організації варто відразу викреслити зі списку потенційних кредиторів, а яку компанію варто розглянути в якості рятівного круга.

Складнощі оформлення позики без підтвердження доходу

Банківським установам добре відома різниця між безробітним і неофіційно працевлаштованим громадянином. Обидва варіанти, однак, для таких установ не самі підходящі і несуть за собою певні ризики, у зв’язку з чим підвищується процентна ставка, терміни погашення позики стають більш жорсткими, лояльність до позичальника стає все менш помітна.

Розглядаючи ймовірність отримання кредиту у приватного кредитора, можна не турбуватися про відсутність стажу роботи, і даний спосіб дійсно зручний, якщо вам потрібна не дуже велика сума. Такий же недолік і у традиційних ломбардів – розмір кредиту не завжди відповідає вашим очікуванням. Інша справа, коли у вас є вагома застава, наприклад автомобіль, варто звернутися в автоломбард і оформити кредит під заставу транспортного засобу.

Кредит в автоломбарді – вдалий вибір

Можливість отримати в кредит саме ту суму, в якій ви потребуєте – перша причина, згідно якій варто вибрати автоломбард як кредитора, а щоб не витрачати багато часу на пошуки підходящої компанії, рекомендуємо звернутися в Києві в автомобільний ломбард Кредіком. Чому, запитаєте ви?

  1. Швидкість укладання угоди тут не може не радувати – гроші на руках вже протягом години.
  2. Сума дійсно суттєва – до 95% від ринкової ціни вашої машини. Де ще вам можуть запропонувати подібні умови?
  3. Процентна ставка – 1% на тиждень. Ви ще сумніваєтеся?
  4. Повний юридичний супровід звільняє позичальника від зайвої бюрократії. Всі супутні юридичні питання вирішує автоломбард.
  5. Пакет документів мінімальний – все для зручності позичальника і максимальної економії його часу.

Як взяти кредит в автоломбарді Кредіком?

Для оформлення кредиту в автоломбарді в Києві, якщо ви вибрали компанію Кредіком, досить зв’язатися з менеджером по телефону або відразу відвідати офіс особисто. Після того, як вашу машину оцінять фахівці, і всі питання з документацією будуть улагоджені, ви отримаєте необхідну суму. Заздалегідь ви можете прорахувати умови кредитування за допомогою кредитного калькулятора на головній сторінці сайту.

Додаткова зручність для позичальника – можливість самостійно регулювати розмір процентної ставки та інші умови кредитування. Якщо авто залишається в користуванні клієнта, сума позики не перевищить 70% від вартості застави, а процентна ставка буде трохи вище. Якщо ж транспортний засіб ви залишите на стоянці автоломбарду, сума кредиту може досягти 95% від вартості машини, а ставка становитиме всього 4% в місяць. Рішення залишається за вами.

У будь-якому випадку вигоди співробітництва з автоломбардів Кредіком очевидні, і відсутність стажу роботи не стане проблемою при необхідності вирішити тимчасові фінансові складнощі.