Як сподобатись менеджеру кредитної компанії

сподобатись менеджеру кредитної компанії

На ринку кредитування України є достатня кількість кредиторів, що пропонують послугу кредитування на найрізноманітніших умовах. Проте, отримати кредит не завжди просто. Особливо це стосується тих, хто вже брав в борг у банку і не вчасно повертав. Погана кредитна історія, велика кількість відкритих кредитів або відсутність стабільного заробітку можуть бути причинами відмови при оформленні кредиту. У ситуаціях, коли позикові кошти потрібні терміново, людині з поганою фінансовою історією доводиться звертатися в компанії, які пропонують позики на невигідних умовах. Прикладом таких компаній можуть бути різного роду мікрофінасові компанії, що пропонують свої послуги під неймовірно високий відсоток. Процентна ставка по кредиту може досягати 600-800% на рік. Такі компанії видадуть кредит будь-якому охочому, не вимагаючи документів і не перевіряючи фінансову платоспроможність. Але і платити за такою позикою доведеться багато.

Для того, щоб підвищити ймовірність позитивного розгляду кредитної заявки в компанії, що пропонує позику на більш вигідних умовах, потрібно переконати менеджера, який розглядає заявку, в вашій платоспроможності. Високий рівень доходу, позитивна кредитна історія, поручителі, застави. Все це не тільки підвищує шанс схвалення заявки, але й відкриває можливості для отримання позики на більш вигідних умовах. Іншими словами, чим менше банк довіряє своєму клієнтові, тим жорсткіші умови він виставляє для компенсації ризиків.

Стандартні критерії, що впливають на позитивне рішення по вашій заявки, можуть бути розширені якимись, характерними суто для кожної окремої кредитної компанії, критеріями. Важливо розуміти, що велику роль відіграє враження, яке буде вироблено на працівника кредитної компанії, в окремих випадках це може зіграти позитивну роль в остаточному ухваленні рішення, і схилити шальки терезів на вашу сторону. Незважаючи на те, що особиста чарівність – це суб’єктивний фактор, в окремих випадках саме це дозволяє домогтися позитивного рішення. Якщо ви на початку не сподобаєтеся працівнику кредитної компанії, то ваша заявка може бути розглянута з «особливою пристрастю».

Для того щоб сподобається працівнику кредитної компанії потрібно дотримуватися кількох простих, але важливих умов:

  • Охайний зовнішній вигляд
  • Інтелігентна і грамотна манера спілкування
  • Поведінка і почуття міри.

При спілкуванні зі співробітником банку не слід занадто багато розмовляти або бути надмірно скутим. Також не варто спізнюватися або приходити занадто рано. Ще однією важливою деталлю є заповнення анкети. Граматичні помилки, нескладні речення або банальне невміння висловлювати свої думки на папері, ніяк не прикрашає людину в очах банку.

Вразити банк можна не тільки своїм зовнішнім виглядом, але і майном. Чим більше майна у позичальника, тим більше позитивне враження він справляє. І якщо для молодих людей відсутність власного автомобіля або земельної ділянки є звичайною справою, то для людей старшого віку цей показник дуже важливий, оскільки, на думку банку, якщо людина за всі роки свідомого життя не встиг придбати нічого істотного, то йому не варто довіряти.