Як отримати позику під заставу автомобіля

як отримати ссуду під заставу

Оформлення кредиту в Києві і інших містах України вирішує фінансові труднощі сучасних громадян, але як бути, якщо ви не можете підтвердити заробітну плату офіційно, а кредитна історія давно перестала бути ідеальною? Кращим рішенням проблеми стане звернення в надійний і перевірений ломбард, де видаються позики під заставу автомобіля. Сприймаючи машину не тільки як транспортний засіб, але і як об’єкт інвестування, ви зможете протягом 2 годин отримати необхідні фінансові кошти.

Де оформити автокредит в Києві?

Розглянемо кілька найбільш популярних автоломбардів, в які можна звернутися для отримання кредиту під заставу машини.

 1. Автомобільний ломбард Ангел М Кредит (Acredit) за адресою пров. Руслана Лужевського, пропонує автокредит на термін від 2 до 12 місяців, доступне продовження строку. Вітається дострокове погашення. Компанія обіцяє до 90% від вартості транспортного засобу вже протягом години. Ставка – 4% на місяць. Право використання авто на період кредитування залишається за власником. Доступно оформлення позики за генеральним дорученням або за техпаспортом.
 2. Автоломбард Кредіком за адресою просп. В. Порика, 8А видає позики під заставу автомобіля протягом години, при цьому, в якості застави приймаються будь-які машини без обмежень. Заявки приймаються цілодобово. Компанія гарантує своїм клієнтам повну анонімність. На період кредитування власник авто має право ним користуватися, але максимальна сума кредиту складе до 70% від вартості авто, а місячна процентна ставка – 5%. Залишаючи машину на стоянці компанії, ви зможете отримати позику в розмірі до 90% від вартості транспортного засобу під 4% на місяць.
 3. Автоломбард Альянс по вул. Старокиївська, видає кредит під заставу вантажівок і легкових автомобілів, по техпаспорту або за дорученням. Гарантується отримання грошей протягом двох годин з моменту відвідування офісу. Компанія має в своєму розпорядженні необхідну інфраструктуру, стоянки, а також має в штаті експертів та оцінювачів.
 4. Компанія Кредит Маркет має цілу мережу відділень по всьому Києву і пропонує кредитування терміном до 4 років на суму до 200 тис. грн. Крім стандартного пакета документів потрібно підтвердити доходи і надати страховий поліс ГО. Розмір позики в процентному співвідношенні від вартості авто найменший і складає до 50%.

Процедура оформлення автокредиту в Києві

Процес оформлення в Києві кредиту під автозалог виглядає наступним чином:

 • вибір надійного автоломбарду;
 • подача заявки на сайті або дзвінок фахівцю компанії;
 • узгодження часу приїзду експертів для оцінки авто;
 • підготовка транспортного засобу до огляду;
 • оцінка машини експертами і отримання консультації при необхідності;
 • подача документів в офісі (паспорт, ІПН, техпаспорт або довіреність, згода чоловіка/дружини);
 • нотаріальне оформлення договору та отримання грошових коштів.

Кредит під заставу авто – один з найбільш швидких способів отримати позику без надання великого пакета документів і довгих перевірок з боку банку. Позика оформляється на досить невеликий термін, тому навіть при підвищених процентних ставках переплата буде мінімальна, і повернення боргу не представлятиме ніяких труднощів.