Як, і де продати автомобіль максимально швидко і вигідно

терміновий викуп автомобіля у Києві

Продаж автомобіля – процес відповідальний і підходити до нього потрібно серйозно, нерідко шахраї користуються незнанням тонкощів процесу оформлення договору купівлі-продажу авто з метою заволодіти грошовими коштами покупця або, навпаки, автомобілем продавця.

Причин продажу автомобіля безліч, наприклад, Ви купили новий автомобіль, і бажаєте частково компенсувати грошові витрати, продавши старий транспортний засіб. Також нерідко на продаж виставляють бите, або несправне авто. У будь-якому випадку, виникає питання: як продати автомобіль максимально вигідно, з найменшими витратами часу і сил?

Самостійний продаж авто

Цілком природно, що кожен автовласник бажає отримати від продажу машини найбільшу вигоду. Щоб бути в курсі цін на авто, знати тенденції ринку і різні дрібні нюанси, потрібно регулярно відвідувати автомобільний ринок, самостійно цікавитися змінами цін та інших деталей. В цьому випадку у автовласника є хороші шанси продати свій автомобіль за хорошою ціною і на хороших умовах, але такий підхід має і слабкі сторони – головна з яких, час. Знайти покупця можна протягом дня, а можна і місяцями безуспішно чекати.

Важливими моментом в цьому випадку є питання безпеки. З Вами можуть зв’язатися підозрілі покупці, або відверті шахраї. До слова, самостійний продаж авто також передбачає обтяжливі клопоти з автоінспекцією, нотаріусом та іншими державними органами.

Викуп авто посередником

Ще один варіант – терміновий викуп автомобіля перекупниками. Це, напевно, самий невигідний спосіб реалізації автомобіля. Адже посередники заробляють на перепродажі авто, відповідно, вони постараються максимально знизити вартість покупки. Даний варіант підходить тільки людям, яким потрібно терміново реалізувати машину, а підходящого покупця немає. Слід враховувати, що перекупники не купуватимуть автомобіль, що має явні пошкодження.

Продаж на комісійній майданчику

Якщо у автолюбителя відсутнє бажання самостійно займатися такою стомлюючою процедурою, як продаж автомобіля, він може звернутися до професійних продавців – комісійних майданчиків. Подібні компанії володіють величезним досвідом в сфері продажу автомобілів, тому власник автомобіля в праві розраховувати на професійне ставлення до процесу продажу авто. Автовикуп в автоломбарді передбачає розміщення транспорту на спеціальній стоянці, яку регулярно відвідують потенційні покупці. Скориставшись Автовикупом в автоломбарді, Ви заощадите чимало часу і сил.

Терміновий продаж авто за допомогою процедури trade-in

Є ще один непоганий варіант термінового викупу автомобіля. Це так званий спосіб trade-in, який передбачає продаж старого автомобіля фірмі-дилеру, і наступну покупку в цій же компанії нової машини. Даний варіант ідеально підійде автовласникові, який хоче продати машину, що знаходиться в хорошому стані (без пошкоджень, з малим пробігом і т.д.).