Альтернативне джерело фінансування дрібного бізнесу

альтернативне джерело фінансування Брак фінансування в бізнесі завжди негативно позначається на успішності. Сьогодні багато бізнесменів відчувають проблеми з фінансами і шукають джерела поповнення свого балансу ззовні.

Джерела фінансування дрібного бізнеса

Які варіанти можна розглядати сьогодні? Звертатися в банк – не варіант, зволікання і бюрократія роблять процес отримання позикових грошей в банку невигідним, а, найчастіше, просто збитковим. Практично та ж ситуація чекає підприємця при зверненні в кредитну організацію – умови надання грошей в борг лояльніші, але висока процентна ставка робить невигідним це джерело фінансування. Одним з найпопулярніших джерел позикових грошей для бізнесу на сьогодні прийнято вважати автоломбарди, що пропонують кредити під заставу авто та ломбарди пропонують гроші в борг під заставу нерухомості. Якщо говорити про автоломбарді, слід відразу зазначити його переваги. Перш за все, автоломбард привертає людей завдяки своїй простоті отримання кредиту – потрібно мінімум документів і довідок для укладення договору. Отримати гроші можна практично відразу, найчастіше протягом 1 – 2 годин. Сума доступна позичальникові досить велика, що дуже важливо для бізнесу. Як правило, автоломбарди пропонують до 95% від вартості заставного авто. Щоб отримати гроші в борг потрібно просто запропонувати в заставу свій автомобіль, який буде мирно стояти на стоянці автоломбарду весь термін кредитного договору. В цей час, бізнесмен може використовувати запропоновані йому гроші для збільшення своїх оборотних коштів, а отримавши прибуток, повернути позику. Знайти сервіс, який працює більш оперативно, ніж автоломбард, практично нереально, а якщо взяти до уваги ефективність послуги, яку пропонують такі компанії, стає ясно, що автоломбард найбільш перспективна фінансова структура в Україні в плані кредитування дрібного бізнесу.

Переваги співпраці з автоломбарду

Автоломбарди пропонують своїм клієнтам великі суми грошей під невеликий відсоток. Сума готівки обмежена вартістю заставного автомобіля. Чим дорожче вартість авто, тим більшу суму можна взяти в борг. Час, необхідний на оформлення кредиту не перевищує декількох годин. По суті, це фірмова риса подібних компаній. У ситуаціях, коли гроші потрібні терміново, мабуть, тільки автоломбард здатний допомогти. Можливості автоломбарду дозволяють перевірити особу клієнта практично відразу, хоча, якщо розібратися, навіть ця процедура є необов’язковою. З документів необхідно надати тільки паспорт, ідентифікаційний код і техпаспорт заставного автомобіля. Забезпечувати повернення всієї суму кредитних коштів буде саме заставний автомобіль. На час користування кредитом, авто буде знаходиться на стоянці автоломбарду – в цілості й схоронності, під цілодобовим наглядом.